با باروش همراه شوید


مرکز خرید آنلاین باروش فعالیت خود را درزمینۀ فروش انواع شمع به‌ صورت تخصصی از سال 1390 آغاز نمود و طی این سال‌ها توانسته ضمن ارائه بهترین کالا ها با بهترین کیفیت به مشتریان با همکاران فروشنده ی زیادی همکاری مداوم داشته باشد به علاوه سعی نموده  به جایگاه مناسبی در بازار منطقه ای و حتی در کل ایران دستیابی پیدا کند.

در سالها ی اخیر تصمیم گرفتیم با نام تجاری باروش در فضای دیجیتال نیز شروع به فعالیت کنیم و ماحصل این تلاش فروشگاه اینترنتی باروش است .

مهم‌ترین رسالت باروش بهبود کیفیت سبک زندگی است که رضایت اکثریت مشتریان گرامی از این فروشگاه اینترنتی گواهی بر این ادعاست؛ رضایتی که پشتوانه‌ای استوار برای تحقق دیگر اهداف بلندمدت باروش است.


حضور موفق باروش طی سال‌های اخیر در بازار ایران، بر اساس بازاریابی مبتنی بر سلایق و فرهنگ ایرانیان شکل‌ گرفته است و باروش معتقد است این روند رو به رشد تحقق نمی یابد مگر با حمایت بی دریق ما از مصرف کنندگان و مشتریان عزیزمان که همواره پشتیبان ما بوده و هستند .

 این موفقیت سبب شده تا فروشگاه های زیادی خواستار همکاری با باروش باشند و همواره سعی ما در این بوده که با ارائه بهترین کالاها و مناسبترین نرخ بازار سپاسگزار این اعتماد باشیم